• 02126403387 - 09352200077

درباره ما

مجموعه پاسارگاد تاباک از زمانی شروع به شکل گیری کرد که ایده ای نو از فرانسه به ایران آورده شد و این کار و ایده نو را در ایران برادران رحیمی ( امیر و امیرحسین) ایجاد
کردند از فروردین 1390 شروع به تحقیق و جانمایی شعب و مکان یابی و امکان سنجی نوع کار صورت گرفت و از سال 1390 شروع به فعالیت شد.
پاسارگادتاباک به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین اسموک شاپ ایران آماده خدمات رسانی به شماست .
پاسارگاد تاباک بر گرفته از نام ایرانی پاسارگاد و همچنین تاباک برگرفته از واژه ای فرانسوی می باشد که رسته فعالیت مرتبط با قهوه ,قهوه جوش, قهوه ساز ,پیپ ,سیگاربرگ ,توتون و تنباکو  و سیگاریچ می باشد.(قهوه و دخانیات و ادوات وابسته)

پاسارگاد تاباک و برند معتبر کافه آرتین از مهر 1392 بهم پیوسته شدند...
پاسارگاد تاباک نماینده انحصاری پخش محصولات برند معتبر کافه آرتین می باشد.
سیگار برگ ها و توتون های درج شده در این وب سایت دارای مجوز فروش در کشور جمهوری اسلامی ایران هستند و لیبل شرکت دخانیات ایران را دارند.
پاسارگاد تاباک دارای مجوز عمده فروشی دخانیات با شناسه صنفی شماره 0354467916 در اتحادیه عطاران و سقط فروشان تهران بزرگ می باشد.
تمامی سیگار برگ ها در دستگاه های مخصوص نگهداری و مرطوب تقدیم می گردد.
اولین انجمن پیپ و قهوه ایران مربوط به مجموعه پاسارگادتاباک می باشد.
 البته لازم به توضیح است در
لغت نامه دهخدا
تاباک . (اِ) تپیدن و اضطراب و بیقراری و تب داشتن و مصدر آن تپیدن و بطاء معرب است .
کافه آرتین و پاسارگاد تاباک توزیع کننده و فروش فندک زیپو در ایران هستند.
همچنین تولید قهوه با نام تجاری سورن و آرتین از محصولات برند معتبر کافه آرتین می باشد.
با توجه به نیاز بازار در ایران و نیاز مصرف کنندگان عزیز سعی بر این شده همه نوع جنس با تنوع قیمتی فراهم شود هرچند که بیشتر اجناس و ادوات دخانی گران قیمت و لوکس می باشد اما با توجه به دست اول بودن اجناس ...قیمتی مناسب برای مصرف کنندگان عزیز فراهم کردیم.در مورد قهوه سعی شده مجموعه ای از بهترین برند های قهوه دانه و پودری استفاده شود .
از دیگر تولیدات ما  تولید کیف پیپ دست ساز تمام چرم سفارشی با برند پاسارگاد تاباک و کافه آرتین می باشد....
کافه آرتین اولین تولید کننده سیگاربرگ چوبی در ایران.
حتما انتقادات و پیشنهادات شما کار ساز خواهد بود.
با یاری خداوند متعال و همکاری اعضای محترم تیم مدیریت انجمن پیپ ایران پاسارگادتاباک و کافه آرتین مفتخر است که در مراسمی در مورخه 9 مهرماه 1394 مصادف با  فرا رسیدن عید سعید غدیر خم  و یکم اکتبر 2015 برای اولین بار در ایران پیپ دست ساز کاملا تخصصی و حرفه ای رونمایی شود  و این مهم نتیجه حداقل شش ماه تلاش همکاران تیم مدیریت انجمن بود  همچنین برای اولین بار پولیش و رنگ دهی میرشام با بی وکس در این مراسم انجام شد تمامی کیف های چرمی و استند مربوطه پیپ های رونمایی شده از چرم طبیعی دست دوز اعضای انجمن است  امید است در ادامه اهداف مجموعه پاسارگادتاباک موفقیت های روز افزون از اعضای محترم ببینیم.

 سپاس از تیم محترم مدیریت انجمن پیپ ایران
 پاسارگادتاباک و کافه آرتینPasargad Tabac and Cafeartin are two well-known and famous brands in Iran, having joined together and established the first and also greatest iranian smoke-shop.
Now we are honorably celebrating first ever handmade smoking pipe created by the most talented craftsmen of iranian pipe organization on October's first 2015.
It is also our pleasure to announce that Meerschaum polish and coating with bee-wax is another achievement of our technical team for the first time in iranian history.
#pipemaker #pasargadtabac #cafeartin #pipclub#iranpipeclub #pipeclubiran #iran
www.pasargadtabac.com
www.pipeclub.ir


یا حق...

 

اطلاعات تماس

  • بلوار ميرداماد-ايستگاه متروی ميرداماد-مجتمع تجاری اداری رز ميرداماد طبقه دوم تجاری واحد TS-12
  • 26403383 - 26403387
    مدیریت 09352200077 
Top