این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

هفتادمین سال تاسیس کمپانی بربیا

هفتادمین سالگرد تاسیس کمپانی بربیا :
در سال1947 Enea Buzzi به همراه یکی از اقوامش به نام Achille Savinelli  که پدرش صاحب یک فروشگاه دخانیات در شهر میلان بود، تصمیم به تولید پیپ گرفتند.

آن ها توافق کردند که محصولات خود را تحت نام ساوینلی به فروش برسانند تا بتوانند از نام  مغازه خود که در آن زمان معروف بود به نفع کسب و کار خود سود ببرند.آن ها کارخانه ای در شهر بربیا پیدا کردند که پیش از آن به خاطر تولید پیپ های دست ساز منبت کاری شده با چهره افراد مشهور تاریخ و یا حیوانات بسیار معروف شده بود.
تولید پیپ در عصر کامپیوتر چالش های مخصوص به خود را دارد و لوچیانو بوتزی مالک فعلی کمپانی بربیا به این امر کاملا واقف است.
در حال حاضر  بربیا کمپانی کوچک و خانوادگی با رویا و نگرشی بزرگ است، تولید پیپ هایی با کیفیت بالا و همچنین پیپ های کلکسیونی قسمتی از این برنامه می باشد.
بدون شک بربیا در حال حاضر یکی از بهترین برند های دنیای پیپ به شمار می رود.
چوب های برایر قدیمی و کهنه که با وسواس زیاد انتخاب می شوند، استم هایی که بنا بر علم آناتومی و بر اساس آخرین دستاورد های مهندسی جهت عبور هوا با کم ترین میزان تجمع رطوبت و پس ماند حاصل سوختن توتون در پیپ، طراحی شده اند، همگی نشان دهنده کیفیت خاص و برتر کمپانی بربیا است در عین حال نام بربیا مترادف با آینده و نوآوری است.
بربیا مخترع و ابداع کننده سیستم فرانگی لوکو با ثبت جهانی است، سیستمی که با استادی و مهارتی خاص در داخل استم طراحی شده است و این امکان را ایجاد می کند که دود حاصل از سوختن توتون در جهت های مختلف  هدایت شود و مانع از سوزش و آسیب رسیدن به زبان و دهان می شود.
به مناسبت هفتادمین سال تاسیس کمپانی بربیا خط تولید سیگارهای جدید بربیا که از برگ های کنتاکی تولید شده توسط خود بربیا پیجیده خواهند شد شروع بکار کرده که در سال اول تولید این سیگارها فقط برای 20000 سیگار برنامه ریزی شده که تمام این سیگارها دست پیج و دست چین خواهند بود.

خواندن 1599 دفعه