این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

توتون BREBBIA SYMPHONY MIX #23

این مورد را ارزیابی کنید
(18 رای‌ها)

معرفی توتون BREBBIA SYMPHONY MIX #23

 

این توتون پیپ ترکیبی از برگ های ویرجینیای طلایی عمل آوری شده در زیر نور خورشید بهمراه برش هایی غیر معمول از بلک کاوندیش که با شیرینی ملیح و طبیعی آلوی زرد و عطر و بوی پرتقال و مرکبات ، در نهایت کیفیت تولید شده است .

توتون BREBBIA SYMPHONY MIX #23، توتونی است در دسته آروماتیک ها که پیشنهاد میکنم دوستداران و علاقه مندان توتون های آروماتیک تجربه استفاده از این توتون را به هیچ وجه از دست ندهند.

با رایحه و روم نتی دانشین که برای اطرافیان نیز خوشایند خواهد بود و در تجربه لذت بخش شما از این توتون با شما همراه خواهند بود .

با باز کردن درب قوطی حتما وسوسه خواهید شد که به جای کشیدن این توتون در ابتدا یک دل سیر ، از بوی آن لذت ببرید و احتمالا شاید بعد از آن هوس کنید کمی از آن را مزه مزه کنید .

بلند شده توسط کمپانی پلانتا تاباک .

بصورت ریبون برش خورده است .

هوادهی و اسموک آرام فراموش نشد .

پاسارگاد تاباک ارائه دهنده خدمات در زمینه خرید پیپ, ساخت پیپ و توتون پیپ . جهت خرید پیپ اصل و یا خرید توتون پیپ، هم می توانید مراجعه حضوری داشته باشید و هم از طریق تلگرام کد کالا را ارسال کرده و سفارش دهید.                          

  آدرس : ميرداماد،رزميردامادطبقه دوم
  شماره تماس : ٠٩٣٥٢٢٠٠٠٧٧

كانال انجمن پاسارگاد تاباک : [email protected]

 

خواندن 3903 دفعه