برایر سیگار

در این مقاله می خوانید :

برایر سیگار

ابزاری با طراحی متفکرانه و دست ساز برای داشتن تجربه ای لذت بخش و به یاد ماندنی از مصرف توتون .
زمانی که این وسیله برای ایفای نقش بعنوان ابزاری سنتی جهت استعمال توتون ، ساخته شد بدلیل ظاهری فشرده و جمع و جور و قابل حمل بودن و راحتی غیرقابل تصور در کاربرد ، استانداردهای زمان خویش را پشت سر نهاد .


از بهترین چوب قابل استفاده برای پیپ که همانا چوب برایر است ، ساخته شده است .ابزاری ساخته شده از بهترین مواد اولیه بهمراه هنر دست انسان و درعین حال بهره گرفته از عالی ترین سطح مهندسی در طراحی .
طراحی شده برای مصرف توتون حداقل به مدت 15 تا 20 دقیقه بهمراه اسموکی ، خنک و خشک در بالاترین سطح کیفیت ممکن .
ویژگی منحصر بفرد برایر سیگار ، نقض کردن مهندسی طراحی کالاباش است .مسیر جریان هوایی که دارد ، روانترین ، خشک ترین و بهترین اسموک ممکن را فراهم میسازد هرچند که سبک طراحی آن شاید به نظر کمی سنتی و متورم به نظر برسد .
در ظاهر شبیه یک سیگار معمولی است در حالی که درون آن سرشار از هنر و نبوغ و طراحی مهندسی است . تشکیل شده از قسمتی که برای عبور هوا تعبیه شده و آتشگاهی برای قرارگرفتن توتون . آتشگاه و ابعاد درونی آن طوری با دقت و کامل طراحی شده تا بتواند نوعی تعادل و توازن ترمودینامیکی درون آن ایجاد کند .

قطر برایر سیگار ، تقریبا معادل 52 نخ سیگاری ، به ابعاد 125 میلی متر درازا و 22 میلی متر ضخامت ، میباشد .دیواره داخلی آتشگاه با لایه ای مخصوص جهت حفاظت و تضمین کیفیت بدنه چوبی برایر سیگار ، پوشیده شده است .دهانه آن طوری طراحی شده است تا بتوانید همانگونه که از یک سیگار معمولی لذت میبرید از برایر سیگار هم کام گرفته و لذت ببرید .
شکل گرد و مدور آن اجازه حرکت و چرخش در دست را در هنگام استفاده به شما میدهد که این عامل باعث سوختن یکنواخت توتون میگردد .
مسیر جریان هوا ، در قسمت دهانه بصورت نوک تیز، باریک و مخروطی شکل طراحی شده تا هوا بصورت پیوسته و یکنواخت جریان داشته باشد و باعث میگردد تا ، کامی نرم ، روان ، خنک ، خشک و دلنشین داشته باشید .
تمام این ویژگی های دقیق و منحصر بفرد همراه با طراحی خاص مهندسی و هنر دست انسان باعث شده اند تا شما یکی از بهترین و نوآورانه ترین سیستم های اسموکی که تا به امروز بوجود آمده است را در اختیار داشته باشید و از آن لذت ببرید .
برای استفاده از برایر سیگار، توتونی با کات ریز و نرم جهت بارگذاری راحت تر ، پیشنهاد میشود همچنین نیاز به تمپری متناسب با ابعاد دهانه آن دارید .
ویژگی های برایر سیگار در یک نگاه :

_ معادل 52 نخ سیگار با ابعادی در حدود 125 در 22 میلی متر

_ وزنی تنها در حدود 20 گرم

_ ساخته شده از برایر

_ دهانه ساخته شده از ولکانیت ( نوعی لاستیک مقاوم )

_ مسیر هوایی به سبک طراحی کالاباش

_ دارای فینیش سندبلاست بادوام

_ پولیش شده با واکس کارنابا

_ ظاهری شبیه به سیگار معمولی

_قابلیت حمل بسیار راحت و آسان

_ قابلیت بسته شده درب آن در میانه مصرف و ادامه کشیدن آن در زمان دیگر

برایر سیگار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.