مختصری درباره توتون رتری مارلین فلیک

در این مقاله می خوانید :

مختصری درباره توتون رتری مارلین فلیک

 توتونی از برند رتری که شاید خیلی از دوستان با پیپ های این برند آشنا باشند .

توسط کمپانی خولخازه تهیه و بلند شده است , همان کمپانی که در چند وقت اخیر با توتون ایلستد اون , آن در مجموعه پاسارگاد تاباک آشنا شده اید . این کمپانی اینبار تهیه و بلند توتونی از برند رتری را بعهده گرفته است .

ترکیبی از توتون ویرجینیا البته طیف وسیعی از انواع ویرجینیا بهمراه پریک و البته کمی بلک کاوندیش که با رایحه ای از آجیل  همراه شده است .

توتونی مناسب دوستداران ویرجینیا است چون تم اصلی آن بر پایه انواع مختلف ویرجینیا میباشد که بصورت ورقه های فلیک آماده شده است , پس بخاطر داشته باشید که قبل از بارگذاری , عمل آوری و هوادهی مناسب را انجام دهید جهت رسیدن به سطح رطوبت مناسب .

با باز کردن درب قوطی و با همان اسموک اول طعم قوی و خوشایند ویرجینیا را حس خواهید کرد , اگر احتمالا سوزشی بر روی زبان حس کردید بخاطر وجود پریک است پس نگران نباشید و از مصرف آن لذت ببرید .

شاید بتوان این توتون را با توتون رویال یاچ دانهیل البته با تغییراتی و یا گلدن اسلایس ارلیک , مشابهت داد , البته شاید … ! بهر حال گزینه ای مناسب برای هواداران ویرجینیا میباشد البته نه به غلظت فول ویرجینیای ساموئل گاویث .

در هنگام مصرف این توتون مثل همیشه آرامش و دقت لازم را در اسموک ها داشته باشید , برای روشن کردن و روشن نگه داشتن آن , اگر به نکات گفته شده عمل کرده باشید , با چالش جدی مواجه نخواهید شد .

و بازهم مثل همیشه امیدوارم این توتون را تهیه کنید و از مصرف آن لذت ببرید .

گیرایی : متوسط

مزه : خوب و قابل قبول

روم نت : باید از دیگران پرسید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.