این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

اطلاعیه های انجمن پیپ

این مورد را ارزیابی کنید
(13 رای‌ها)

اولين سالگرد رو نمايي از اولين پيپ هاي طراحي و ساخته شده در ايران

 

 با یاری خداوند متعال و همکاری اعضای محترم تیم مدیریت انجمن پیپ ایران پاسارگادتاباک و کافه آرتین بود که در مراسمی در مورخه 9 مهرماه 1394 یکم اکتبر 2015 برای اولین بار در ایران پیپ دست ساز کاملا تخصصی و حرفه ای رونمایی شد و این مهم نتیجه

حداقل شش ماه تلاش همکاران تیم مدیریت انجمن بود همچنین برای اولین بار پولیش و رنگ دهی میرشام با بی وکس در این مراسم انجام شد
حال يك سال گذشت و تيم مديريت انجمن پيپ دوستان جديدي در مجموعه خود دارد كه ليست تيم مديريت انجمن در سايت درج شده است،ضمن تشكر از زحمات همه اعضاي محترم آرزوي موفقيت براي همه عزيزان دارم.
امروز اول اكتبر ٢٠١٦ دهم مهرماه ١٣٩٥
اولين سالگرد رو نمايي از اولين پيپ هاي طراحي و ساخته شده در ايران است .
رحيمي
مديريت پاسارگادتاباك و كافه آرتين
طراح وسازنده اصولي پيپ

 

 


مراسم رو نمایی از ساخت پیپ برای اولین بار در ایران

با یاری خداوند متعال و همکاری اعضای محترم تیم مدیریت انجمن پیپ ایران پاسارگادتاباک و کافه آرتین مفتخر است که در مراسمی در مورخه 9 مهرماه 1394 مصادف با  فرا رسیدن عید سعید غدیر خم  و یکم اکتبر 2015 برای اولین بار درایران

پیپ دست ساز کاملاتخصصی و حرفه ای رونمایی شد  و این مهم نتیجه حداقل شش ماه تلاش همکاران تیم مدیریت انجمن بود  همچنین برای اولین بار پولیش و رنگ دهی میرشام با بی وکس در این مراسم انجام شد تمامی کیف های چرمی و استند مربوطه پیپ های رونمایی شده از چرم طبیعی دست دوز اعضای انجمن است  امید است در ادامه اهداف مجموعه پاسارگادتاباک موفقیت های روز افزون از اعضای محترم ببینیم.
 سپاس از تیم محترم مدیریت انجمن پیپ ایران

 پاسارگادتاباک و کافه آرتین

 

 

Pasargad Tabac and Cafeartin are two well-known and famous brands in Iran, having joined together and established the first and also greatest iranian smoke-shop.
Now we are honorably celebrating first ever handmade smoking pipe created by the most talented craftsmen of iranian pipe organization on October's first 2015.
It is also our pleasure to announce that Meerschaum polish and coating with bee-wax is another achievement of our technical team for the first time in iranian history.
#pipemaker #pasargadtabac #cafeartin #pipclub#iranpipeclub #pipeclubiran #iran
www.pasargadtabac.com
www.pipeclub.ir
www.cafeartin.com


توضیحاتی درباره پیپ های رونمایی شده

با سلام و درود به تمام دوستان و هواداران و حامیان همیشگی مجموعه پاسارگاد تاباک
بنا به درخواست مکرر عزیزان در مورد خرید پیپ های رونمایی شده اخیر توسط انجمن پاسارگاد , لازم است به نکاتی در این زمینه اشاره کنیم :
پیپ های رونمایی شده توسط انجمن پاسارگاد نمونه های اولیه از پروسه طراحی و ساخت پیپ می باشند که در این مرحله هدف دستیابی به اصول و تکنیک ها و مواد اولیه لازم جهت ساخت پیپ بصورت استاندارد و حرفه ای برای اولین بار در ایران بوده که با همت و تلاش شبانه روزی اعضای انجمن پاسارگاد تاباک و کافه آرتین این مهم به حقیقت پیوست .
انشاالله در گام بعدی و در آینده ای نزدیک و بنا بر اصول کاری انجمن , ساخت پیپ بصورت تجاری و در جهت عرضه به مشتریان و دوستداران , پیگیری و اجرایی خواهد شد .
پس جهت خرید پیپ های تولیدی انجمن پاسارگاد تاباک و کافه آرتین چشم به راه آینده باشید .
با آرزوی موفقیت
انجمن پاسارگاد تاباک و کافه آرتین


 

 

خواندن 11244 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 21 فروردين 1398 10:35

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید