احساس مسئولیت در كشيدن پيپ (يا به طور كلی دخانيات)

در این مقاله می خوانید :

احساس مسئولیت در كشيدن پيپ (يا به طور كلی دخانيات)

درباره خاكستر حاصله با احتياط رفتار شود كه باعث آلودگی محيط عمومی يا منزل نشود.
پيپ خود را برای خالی كردن خاكستر به جايی (از جمله زير سيگاری يا اسباب ديگر) نكوبيد. چون خود پيپ يا چيز ديگری را خواهيد شكست.
پيپ خود را تا جايی كه ممكن است در انظار ديگران تميزكاری نكنيد چون اصلا منظره جالبی ندارد.
جايی كه علامت منع دخانيات هست نكشيد. اگر در جای عمومی ميكشيد حواستان باشد كه باعث ناراحتی كسی نشويد.اگر مهمان هستيد برای پيپ كشيدن اول اجازه بگيريد. اگر مهمان خانم داريد از او اجازه بگيريد.
به کسانی که پیپ می کشند احترام بگذارید چون انتخاب آنها این بوده تدخین برتری نسبت به شما که سیگارت می کشید داشته باشند .در جمع توتون خود را حتما به دیگران بدهید و قبلش در مورد نوع توتون به ایشان اطلاعات بدید .از کبریت جهت تدخین پیپ استفاده کنید قرار نیست شما پیپ بکشی و تا شعاعی از محیط خرده توتون و یا کبریت سوخته پخش شود ! زیر دستی های توتون برای جمع و جوری کار مناسب است .هنگام پیپ کشیدن دود پیپ را سمت کسی فوت نکنید قرار نیست شما به کسی بگید من دارم پیپ می کشم از پیپ کشیدن خود لذت ببرید
اگر دیده باشید ماسترو رحیمی که از مشاهیر پیپ کش ایران می باشند همیشه اسموکی نرم دارند و دودی هم اگر بلند شود بعضا بیشتر برای عکاسی است. پیپ کش ها ممکن است تیپ و پوشش های خاصی داشته باشند ممکن است کلاه یا پالتو خاص بپوشند با نگاه سنگین آنها را از خودمان دور نکنیم.
عکس های خود در هنگام تدخین پیپ را برای ما به تلگرام ۰۹۳۵۲۲۰۰۰۷۷ارسال کنید

احساس مسئولیت در كشيدن پيپ (يا به طور كلی دخانيات)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.