توتون Mac Baren HH Ristica |مک بارن

در این مقاله می خوانید :

امتیاز این نوشته

مقدمه توتون Mac Baren HH Ristica :

بر اساس یک ایده چالش‌برانگیز یعنی استفاده از گونه توتونی که می‌توان گفت بر پایه آن توتون‌ پیپ مدرن امروزی ، از دنیای غرب وحشی گذشته ، شکل گرفته است یعنی توتون : Nicotina Rustica که بومی مکزیک است و امروزه در اروپا ، آفریقا و آسیا پرورش داده می شود و عنصر اصلی توتون های قوی و گیرای سبک انگلیش ، لاتاکیا و سوماترا می باشد و استفاده از نوعی گونه سنتی و قدیمی و با اصالت دیگر در دنیای توتون پیپ ، کمپانی مک لارن شروع به تهیه و تولید محصولی جدید جهت ارائه به بازار مصرف در سال ۲۰۲۱ کرد .

نحوه تولید این توتون پیپ :

در جهت تولید این محصول و با استفاده از دو گونه اصلی توتون یعنی :Nicotina Rustica Virginia پروسه تهیه این محصول جدید شروع شد و پس از طی مراحل مختلف و گوناگون و آزمایش ترکیبات مختلف از این دو گونه و تکرار و تکرار و تکرار … سرانجام با افزودن عنصر سومی یعنی اندکی توتونی برلی به آن و استفاده از روشهای فرآوری مختلف همچون فشرده سازی با حرارت بالا به جهت رسیدن به طعمی با کیفیت و مطلوب ، موفق به ارائه محصولی ناب و خالص از زیر مجموعه تولیدات انحصاری خود یعنی سری محصولات HH و تحت نام :HH Rustica در سال ۲۰۲۱ شدند .

تاریخچه استفاده از این توتون پیپ :

در سال ۱۶۰۷ استعمارگران انگلیسی با توتون :Nicotina Rustica آشنا شدند که در منطقه آمریکای شمالی توسط بومیان در پیپ های سفالی کشیده می شد و این آشنایی ، پایه و شروع تولید توتون های تیپ امروزی شد .

البته به دلیل گیرا بودن و مقدار نیکوتین بالا به جهت مناسب کردن با ذائقه امروزی از روشهای عمل آوری گوناگونی استفاده می شود تا مصرف آن برای اکثر دوستداران توتون پیپ ، امکان‌پذیر باشد .

ترکیبات توتون Mac Baren HH Ristica :

این محصول ترکیبی است بر پایه ویرجینیا و برلی و علیرغم تلطیف کردن های بسیار حاوی مقدار نیکوتین بالا که مصرف آن شما را به یاد گذشته های دور و توتون های خالص و ناب و گیرای قدیمی خواهد انداخت .

می توان گفت این محصول در میان سبد تولیدات کمپانی مک بارن بالاترین میزان نیکوتین را داراست و در میان دیگر توتون های موجود در بازار مصرف از برندهای دیگر نیز در رتبه بالایی از جهت دارا بودن مقدار نیکوتین قرار دارد .به صورت فلیک برش خورده است .

نکات استفاده از توتون Mac Baren HH Ristica :

هوادهی قبل از بارگذاری در صورت نیاز و اسموک آرام فراموش نشود .
به دلیل گیرایی بالا حتما توصیه می شود بعد از صرف وعده غذایی استفاده شود .

جهت خرید توتون های مرغوب روی لینک زیر کلیک کنید:

فروشگاه خرید توتون پیپ

توتون Mac Baren HH Ristica

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.