توتون پیپ دانمارکی قدیمی

در این مقاله می خوانید :

توتون پیپ دانمارکی قدیمی و معطر 50 گرمی

Flying Dutchman
Aromatic

این توتون پیپ دانمارکی آروماتیک و نوستالژیک که می‌توان را از این نظر در کنار توتون هایی همچون کاپیتان بلک و هاف اند هاف قرارداد .

محصولی که عطر و رایحه آن در ذهن مصرف کننده و اطرافیان خاطرات گذشته را زنده خواهد کرد .

توتون پیپ دانمارکی مناسب برای دوستداران محصولات آروماتیک و فول آروماتیک ، با عطر و بوی فراوان که می تواند خیال شما را از بابت لذت بردن اطرافیان از رایحه ای توتون مصرفی شما ، راحت کند .

رایحه ای قوی در حد عطر و ادکلن که در آن بلک کوندیش با طعم و عطری وانیلی البته نت های وانیلی خاص در کنار کوندیش طلایی با طعم و رایحه عسلب به همراه طعم و عطر چوبی برخاسته از حضور توتون برلی در کنار نت های خاکی ، کاهی و مرکباتی ناشی از وجود ویرجینیا ، خودنمایی می‌کنند .

ترکیبی معطر و قوی در کنار بافتی ادویه و گیاهی و معطر که از میانه راه بیشتر احساس خواهد شد .توتونی آروماتیک به سبک کلاسیک و قدیمی که می‌تواند انتظار طیف وسیعی از آروماتیک دوستان را برآورده کند .

به دلیل ذات این توتون و آروماتیک بودن آن توصیه می شود حتماً اسموکی آرام داشته باشید چرا که با کوچکترین سهل انگاری این توتون با سرعت بالایی می سوزد ، تولید حرارت کرده ، پیپ شما داغ می‌شود و به احتمال فراوان دچار گزش و سوزش زبان خواهید شد و لذت اسموک آن را از دست خواهید داد .

توتونی تهیه شده از برلی ، کوندیش طلایی و قهوه‌ای ، کنتاکی ، ترکیش / اورینتال ، ویرجینیا که به صورت ریبن برش خورده است.

سایت خرید توتون پیپ اروپایی

سایت بررسی انواع توتون پیپ

توتون پیپ دانمارکی قدیمی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.