خرید سیگارپیچ

در این مقاله می خوانید :

خرید سیگارپیچ

دستگاه سیگارپیچ ساده
دستگاه سیگارپیچ اتومات
کاغذ سیگار
کاغذ سیگار بلند
فیلتر سیگار
فیلتر تیپ ۳
چوب سيگار چوبي ايتاليايي
چوب سيگار مرشام تركيه

سیگار پیچ و ادوات آن
کاغذ سیگار (سیگار پیچ)

سیگار پیچیدن یکی از قدیمیترین روشهای استعمال سیگار به شمار می آید. هنوز هم میتوان افراد بیشماری را نام برد که از این روش برای استعمال سیگار استفاده می کنند. مزیت این روش نسبت به خرید سیگار نیز جای بسی تامل دارد. اکثر کاغذ های سیگار از برنج تهیه می شوند که این مطلب خود بیانگر کیفیت بالای کاعذ هاست، در کاغذ سیگار بر عکس سیگارت گوگرد وجود ندارد و توتونی که برای سیگار پیچ ها تهیه می شوند کیفیت بسیار بالایی دارد. بسیارند خاطراتی از ۳۰ یا ۴۰ سال پیش که می گویند در آن زمان وقتی کسی سیگار روشن می کرد، اکثر اطرافیان از بوی مطبوع و ملایم سیگار لذت می بردند.
متاسفانه در چند دهه گذشته سیگار به یک کالای بسیار تجاری تبدیل شده و اکثر سیگار ها کیفیت خود را از دست داده اند. با ورود سیگار های لایت و الترا لایت تمایل افراد به تدخین بیشتر سیگار افزایش یافته و از این راه سود هنگفتی به جیب سیگار ساز ها وارد گشته است.
در کاغذ های سیگار پیچ برای چسباندن سیگار معمولا از صمغ عربی یا Arabic Gum استفاده می شود.صمغ عربی، که از درختی به نام صمغ سنگالی بدست می‌آید، سفید رنگ و محلول در آب است و عمدتاً شامل هیدرات‌های کربن است. صمغ عربی یا صمغ آکاسیا صمغی طبیعی است که از دو گونه آکاسیا به نام‌های Acasia senegal,Acasia seyal استخراج می‌شود. از صمغ عربی در صنایع غذایی به عنوان پایدارکننده استفاده می‌شود.
تمامی توتون های سیگار پیچ در دستگاه های مخصوص نگهداری و مرطوب تقدیم می شود.

برای مشاهده انواع سیگار پیچ روی تصویر زیر کلیک کنیدخرید سیگار پیچ

خرید سیگارپیچ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.