خرید پیپ اسپانو

در این مقاله می خوانید :

خرید پیپ اسپانو

توماس اسپانو { Tommaso Spanu } در سال 1963  برای رسیدن به آرزوی خود که تبدیل شدن به یک پیپ ساز حرفه ای بود، زادگاه خود منطقه Sardinia را ترک کرد و به شمال ایتالیا که مهد پیپ و پیپ سازی بود سفر کرد.
عموی وی مقدمات کار را برای او فراهم آورد.
اسپنو به مدت 16 سال به تحصیل و ساخت پیپ در شمال ایتالیا در کنار افراد مشهوری مانند Ascorti و Radice پرداخت و سرانجام در سال 1979 زمان آن فرارسید تا آنجا را ترک کند و بطور مستقل شروع به فعالیت کند.
کارهای آن ها به معنای واقعی دست ساز هستند حتی ابزارهای کارگاهی آن ها نیز دست ساز است و خبری از دستگاه های تراشکاری و خراطی و دریل های برقی در کارگاه آن ها نیست.
در کنار ساخت پیپ های برایری ، اسپنو علاقه خاصی به استفاده از چوب های دیگر مانند راش، بلوط، زیتون، سرو کوهی، لیمو و … برای ساخت پیپ داشت.

پيپ به عنوان يك وسيله تدخين و آداب متفاوت پيپ كش ها و بعضا بدور از آموزش توسط استفاده كنندگان آسيب هايی مي بيند كه اين آسيب ها عمدتا از داغ كشيدن و تدخين با دمای بالا و استفاده از توتون های معطر است كه همه و همه به پيپ ها آسيب های جدي وارد می كند
لذا پيپ خريداری شده مشمول گارانتی نيست چرا كه نياز به آموزش و مراقبت و توجه خاصی دارد كه شما را به مطالعه مطالب همين وب سايت و ويديو های ماسترو رحيمی و ديگر عزيزان تيم مديريت انجمن پيپ در كانال تلگرام و آپارات دعوت می نمائيم.

جهت خرید پیپ اسپانو روی بنر زیر کلیک کنید

خرید پیپ

خرید پیپ اسپانو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.