پيپ اشتراكی و كرونا

در این مقاله می خوانید :

پيپ اشتراكی و كرونا

با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا و افزایش هر روز تلفات و گسترش آن به سراسر جهان لازم دانستیم که بار دیگر درباره اهمیت رعایت نظافت و بهداشت در زمینه فردی و اجتماعی در دنیای پیپ و توتون تاکید و اشاره مجدد کنیم .
برای این منظور به جمله معروف و همیشگی این انجمن اشاره می‌کنیم که :
هر اندازه تعداد پیپ های شما بیشتر باشد کیفیت اسموک شما بالاتر خواهد بود .
به این صورت که هرچه تعداد پیپ های بیشتری در اختیار داشته باشید مسلماً تعداد دفعاتی که از یک پیپ استفاده می کنید کمتر خواهد شد پس در نتیجه فرصت بیشتر و کافی برای نظافت مابقی پیپ ها در اختیار خواهید داشت همچنین می توانید پیپ های خود را تفکیک کنید نسبت به توتون های مصرفی خود ، در نتیجه با رعایت سایر اصول مربوط به پیپ کشیدن چه در زمینه توتون و چه در زمینه پیپ و روش های پیپ کشیدن با داشتن تعداد بیشتر پیپ بیشتر ، سطح کیفیت اسموک شما نیز بالاتر خواهد رفت .
جمله دیگر معروف که ما همیشه بر روی آن تاکید داشته ایم این است که :
پیپ یک وسیله شخصی است و هرگز آن را به صورت اشتراکی استفاده نکنید .
اهمیت این جمله در چنین شرایطی نظیر گسترش انواع ویروس ها و بیماری ها مانند ویروس کرونا در حال حاضر ، بیشتر جلوه می کند .
هیچ گاه پیپ شخصی خود را به دیگران تعارف نکنید و به صورت اشتراکی با دیگران از آن استفاده نکنید ، تحت هیچ شرایط و در هیچ زمانی .
مطلب دیگر استفاده از متریال غیر استاندارد و نامعمول در زمینه ساخت پیپ میباشد .
بارها و بارها تاکید کرده ایم متریال استاندارد ساخت پیپ در سطح جهانی چوب برایر می باشد و دلایل استفاده از آن را توضیح داده ایم پس استفاده از چوب های دیگر به دلایل مختلف همانند وجود سوراخ ها و نبود تراکم لازم می تواند سطح کیفیت اسموک شما را پایین بیاورد همچنین اینگونه چوب ها به دلیل تخلخل زیاد و جذب بزاق و و شیره به مدت طولانی در خود می تواند باعث بروز حساسیت ها و بیماری های گوناگون در قسمت دهان گردد .
يادتون نره نه به كيكم نه به جوش
پس در چنین شرایطی و در حال حاضر اهمیت رعایت بهداشت و نظافت بیشتر شده است . باز هم تاکید می‌کنیم بر :
استفاده از تعداد پیپ های بیشتر
استفاده از پیپ های ساخته شده از برایر و دیگر متریال استاندارد ساخت پیپ
استفاده نکردن از پیپ ها به صورت اشتراکی
پس به سلامت خود اهمیت دهید ، برای خود ارزش قائل شوید و برای خود پیپ جدید خریداری کنید یا حتی می‌توانید از دیگران که شما را دوست دارند و سلامت و رضایت و شادی شما برایشان مهم است درخواست کنید که در مناسبت های گوناگون به شما پیپ هدیه دهند با این روش هم شما خوشحال خواهید شد و هم دیگران .

پيپ اشتراكی و كرونا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.