توتون پیپ|Dan Tobacco

در این مقاله می خوانید :

توتون پیپ Dan Tobacco – Mail Steamers To New York ( Ocean Liner )

توتونی مناسب آروماتیک پسندان آنهم از نوع فول اتوماتیک از کمپانی بزرگ :Dan Tobacco با طعمی ملایم متشکل از بلک کوندیش کهنه شده و طعم دار ، ویرجینیای طلایی با طعم میوه های منطقه کارائیب و رگه‌هایی از عطر و طعم نارگیل .
این محصول در بازار مصرف تحت نام :New York Black And Gentle نیز شناخته می شود .
در هنگام باز کردن درب قوطی با حجم وسیعی از عطر و رایحه میوه ای روبرو خواهید شد ، مسلماً برای کسانی که به دنبال توتون آروماتیک با رایحه زیاد هستند می تواند گزینه مناسبی باشد
عطر و بوی میوه های مناطق گرمسیری همچون هلو و انبه و … که البته نمی‌توان هر یک از این میوه ها را به تنهایی شناسایی کرد اما ترکیبی از رایحه تمامی میوه ها در کنار هم حس خواهد شد که همین امر باعث برانگیختن حس چشایی و بویایی شده و شما را ترغیب به کشیدن و مصرف این توتون می کند .
از لحاظ ظاهری به صورت رشته‌های ریبون اما با ظاهری زمخت و بزرگ برش داده شده است ، شاید اینطور به نظر بیاید که در ابتدا قصد تولید کننده ارائه این توتون به صورت فلیک شکسته بوده و یا اینکه ورقه های فلیک خرد شده هستند ، ترکیبی از ویرجینیا و بلک کوندیش با حجم وسیع شیرینی و شکر که در فضا حس می شود .
با گرفتن شعله بر روی آن با دنیایی از طعم های میوه‌های مواجه خواهید شد که البته بهترین قسمت آن با کمی دقت و وسواس ، طعم شیرین و ملیح ویرجینیای طلایی می باشد .
برای کسانی که به دنبال رایحه محیطی توتون مصرفی خود می باشند باید مژده دهیم که با مصرف این توتون حتماً اطرافیان شما خواهند پرسید که : چه توتونی مصرف می‌کنید که چنین رایحه دلپذیری دارد .
مثل همیشه اسم آرام و هوادهی قبل از بارگذاری در صورت نیاز فراموش نشود .

توتون پیپ|Dan Tobacco

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.