معرفی توتون Dark Fire Mixture

در این مقاله می خوانید :

محصولی از مجموعه تولیدات :

Artistic Series

هنر ماسترو رحیمی که شاید بتوان گفت مختص پیپ کش های قدیمی و کهنه کار و دوستداران طعم و عطر خالص توتون ، می باشد .
گذشته از اینکه محصولی با کیفیت است ، مزیت و ویژگی ارزنده دیگر آن کهنه بودن است ، فرآیندی که زمانی بس طولانی در حدود یک دهه طول کشیده و در این مدت این محصول در بشکه های قدیمی بلوط در حال استراحت و تبدیل شدن به توتونی با کیفیت بوده اند .
این توتون از درهم آمیختن و در کنار هم قرار گرفتن توتون های ویرجینیا از بهترین انواع آن ، توتون کم یاب و محبوب پریک و لاتاکیای سوری نایاب که تحفه ای از سال های دور است ، تشکیل شده است .
کهنگی و گذر زمان در سراسر این ترکیب و در میان تمام اجزا آن به چشم می آید ، توتون های ویرجینیایی که خود قبل از به کار گیری در این ترکیب مدتی کهنه شده اند ، پریک محبوب که مراحل تهیه و تولید آن ، خود به معنی کلمه بیانگر کهنگی و تخمیر است و لاتاکیای ناب که نیاز به هیچ توضیح اضافی ندارد .
تمام این عناصر در کنار یکدیگر به مدت یه دهه تمزیج و آمیخته شده اند و نتیجه کار محصولی است که در هر اسموک آن بوی کهنگی و اصالت و کیفیت ، حس می شود .
توتونی با طعمی خاکی ، علفی و دودی که تندی و تیزی پریک آن را تکمیل کرده است .
توجه داشته باشید که تمام این ویژگی ها از دید یک دوستدار طعم خالص و ناب توتون بیان می شود ، پس اگر به دنبال عطر و طعم های مصنوعی که امروزه در میان محصولات تجاری و بازاری به وفور دیده می شود ، هستید ، به سراغ این الماس درخشان نیایید که مطمئنا بهره ای از آن نخواهید برد .
اسموک این توتون همانطور که تهیه و تولید و آماده سازی آن سالیان زیاد ، زمان برده است ، نیاز به آرامش و گذر زمان در کندترین حالت ممکن ، دارد .
در تمام مدت زمان اسموک این محصول در آرامش کامل باشید و با صبر و تامل از هر اسموک آن لذت ببرید .
برش این توتون بصورت فلیک است در قطعاتی با ضخامتی نسبتا کم در ابعادی مستطیل مانند با طول کم که البته به دلیل گذر زمان بسیار لطیف و ترد شده است .
رطوبت نسبتا مناسبی دارد و شاید نیاز به هوادهی چندانی ، نداشته باشد .

معرفی توتون Dark Fire Mixture

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.