خبر فوری!! Dunhill = Peterson

در این مقاله می خوانید :

خبر فوری

بعد از اینکه کمپانی دانهیل در حدود یک سال پیش اعلام کرد که قصد دارد تولید توتون های پیپ خود را متوقف کند و پس از مدت ها کشمکش و بحث های گوناگون بر سر واقعیت داشتن و یا نداشتن این موضوع و پدیدار شدن مدعیان فراوان بر سر جایگزینی توتون های دانهیل که در ابتدا برند Charatan اقدام به معرفی سری محصولاتی جهت جایگزینی توتون های دانهیل کرد و سپس بدنبال آن کمپانی Robert McConnell به جهت بهره بردن از این خلاء و سهم بردن از این فرصت طلایی اقدام به معرفی سری Heritage خود بعنوان جایگزینی جهت توتون های دانهیل کرد.

چند روز پیش هولدینگ جهانی Scandinavian Tobacco Group که صاحب امتیاز بسیاری از برندهای مطرح در دنیای دخانیات است اعلام کرد که امتیاز برند دانهیل در زمینه تولید توتون پیپ را خریداری کرده است و به زودی توتون های دانهیل تحت نام برند Peterson که زیرمجموعه این گروه است در همان کارخانه ای که توتون های دانهیل قبلا تولید میشده که بر حسب اتفاق آن کارخانه یعنی کارخانه Orlic در دانمارک نیز زیر مجموعه این گروه است !! مجدد تولید خواهند شد با همان کیفیت و همان دستور سنتی اوریجینال و بزودی روانه بازار مصرف خواهند شد .
پس خبر خوش برای دوستداران توتون های دانهیل اینکه بزودی شاهد حضور مجدد این محصولات و این بار با نام Peterson خواهید بود و میتوانید مجدد از مصرف آنها لذت ببرید .خبر فوری!! Dunhill = Peterson

خبر فوری!! Dunhill = Peterson

خبر فوری!! Dunhill = Peterson خبر فوری!! Dunhill = Peterson خبر فوری!! Dunhill = Peterson

خبر فوری!! Dunhill = Peterson

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.