سه سیگار برتر ، اقتصادی کوبایی از نوع : Short Filler

در این مقاله می خوانید :

امتیاز این نوشته

سه سیگار برتر ، اقتصادی کوبایی از نوع : Short Filler

باور اشتباهی در میان عوام در دنیای سیگار وجود دارد مبنی بر اینکه سیگارهایی با لایه میانی کوتاه و به اصطلاح :Short Filler از کیفیت پایین تری نسبت به سیگارهایی با لایه میانی بلند و به اصطلاح :Long Filler برخوردار هستند و برخی متعصبین ناآگاه حتی پا را از این هم فراتر گذاشته و سیگارهایی با لایه میانی کوتاه را سیگار نمی داند .
پس زمان آن ، فرا رسیده است که بدانید این گونه سیگارها نه تنها جز خانواده سیگار محسوب می شوند بلکه از کیفیت یکسان و حتی در برخی نمونه ها از کیفیتی بالاتر از سیگارهای :Long Filler هم رده خود برخوردار هستند .
به احتمال زیاد این سوال برای شما پیش آمده است که در هنگام خرید در یک فروشگاه چگونه میتوانید بفهمید که کدام سیگار ، جز سیگارهای : Short Filler است !؟
در پاسخ به این سوال شما ، به دو مورد جهت شناسایی این گونه سیگار ها اشاره می کنیم :اولین این که ، بر روی جعبه این گونه سیگارها عبارت :TC حک شده است که مخفف کلمه :Tripa Corta می باشد که در انگلیسی به معنی : Short Filler می باشد .
مورد دوم جهت شناسایی اینگونه سیگار ها ، قیمت آن هاست که معمولاً از قیمت کمتری نسبت به سیگار های Long Filler هم رده خود ، برخوردار هستند .در این مقاله سعی می کنیم ۳ مورد از سیگار های برتر خانواده : Short Fillerکه نمونه‌های اقتصادی و به صرفه نیز هستند را به شما معرفی کنیم ، توجه کنید که گفتیم اقتصادی به این معنی که سیگارهای با کیفیت بالاتری نیز وجود دارند اما با قیمت های بسیار بالا .

short filter

خرید سیگار برگ کوبایی

1. POR LARRAÑAGA PANETELAS :

شاید بتوان از آن به عنوان پادشاه سیگارهای اقتصادی نام برد .
سیگاری با پروفایل طعمی خاص و ساختاری که می‌توان گفت از ابتدای تاریخ تولید آن تاکنون تقریبا دست نخورده باقی مانده است .
سیگاری خاص و به نوعی فروتن با قیمتی که به صرفه و مناسب اسموک های روزانه می باشد .
می توانید شاهد پروفایل طعمی تشکل از چوب سدار ، کارامل نمکی و نت های قوی خاکی و کاهی در این سیگار باشید .
سیگاری با قد و قامتی کوچک اما روحی بزرگ تر از خیلی از سیگار های :Long Filler هم رده خود .سیگاری با خصوصیات واقعی یک سیگار برگ کوبایی اصیل و درعین‌حال اقتصادی و به صرفه .

por larraaga panetelas

2. LA FLOR DE CANO PETIT CORONAS :

یک سورپرایز واقعی در میان این گونه سیگارها .تولید کمپانی :Habanas SA که طیف وسیعی از سیگارها را تولید می‌کند در کیفیت و قیمت های مختلف .
اولین ویژگی این سیگار نحوه ارائه و ظاهر آن است که بسیار شکیل در یک لایه چوب سدار پیچیده شده است .نکته دیگر درباره این سیگار این است که تمام نمونه های تولید شده دارای کیفیتی یکسان و بالا ، با مسیر عبور هوایی مناسب و نحوه سوختن قابل قبول هستند .
نکته دیگر اینکه اگر علاقه به چالش داشته باشید میتوانید از روکش چوب سدار پیچیده به دور سیگار برای روشن کردن آن استفاده کنید .
دیگر ویژگی این سیگار این است که برخلاف عقیده عوام که اعتقادی به کهنه کردن سیگارهای : Short Filler ندارند ، باید بدانید که نمونه‌های کهنه شده این سیگار ، دنیای دیگری از ویژگی‌های طعمی و کیفی آن را به شما ارائه خواهند داد .
دارای پروفایل طعمی شیرین ، نوت های گلی و علفی می باشد .

la flor de cano petit coronas

3. FONSECA DELICIAS:

تنها تولیدات برند :Fonseca و یا به عبارت دیگر :Marca در میان تولیدات کمپانی :Habanosاین چنین و با این شکل و شمایل به بازار مصرف ارائه می شوند .
پیچیده شده در یک لایه گیاهی بسیار شکیل و برازنده که سرتاسر سیگار را از بالا تا پایین پوشانده و باندرول سیگار بر روی این لایه محافظ قرار گرفته است .
اگرچه این ارائه تنها جنبه زیبایی ظاهری دارد و در کیفیت سیگار تاثیری ندارد و شاید همین ارائه خاص ، باز کردن جعبه های این سیگار را به نوبه خود سرگرم کننده و خاطره انگیز کرده است .
اگر جزو کسانی هستید که تازه وارد دنیای سیگار شده‌اید ، این سیگار می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد ، سیگاری با اندازه مناسب و گیرایی سبک که شما را جهت ورود به دنیای سیگار های برگ کوبایی آماده کرده و تصویری از آنچه در آینده با آن مواجه خواهید شد را در معرض دید شما قرار خواهد داد .
شامل پروفایل طعمی نوت های ملایم چوبی ، قهوه تلخ ، کاه ، فلفل و همچنین طعم های کرمی و خامه‌ای و شیرین می باشد .

fonseca delicias

سه سیگار برتر ، اقتصادی کوبایی از نوع : Short Filler

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.