نکاتی درباره خرید سیگار

در این مقاله می خوانید :

نکاتی درباره خرید سیگار

کارهایی که نباید در هنگام خرید سیگار در فروشگاه و یا اسموک روم انجام داد :

۱- در هنگام خرید سیگار در فروشگاه و یا اسموک روم ، هیچگاه سیگار را در دهان خود فرو نبرید و یا با زبان خود آن را خیس نکنید و سپس از کاتر فروشگاه استفاده کنید ! به دلیل مسائل بهداشتی مخصوصاً در شرایط اضطراری مانند این روزها از انجام این کار شدید ها خودداری کنید .

kharid cigar1

۲-هیچگاه سیگار را در تماس مستقیم در زیر بینی خود قرار ندهید ! خیلی از افراد به جهت ناآشنایی و ایفای نقش افراد با تجربه در زمینه سیگار ، آن را به جهت استشمام بوی سیگار در زیر بینی و تماس مستقیم با بینی خود قرار می‌دهند !
بعد از خرید سیگار و ثبت مالکیت آن به نام خود مختار هستید که این کار را انجام دهید آن هم در مواردی که خود قصد کشیدن آن را داشته باشد ، در غیر این صورت به جهت حفظ نکات بهداشتی این کار را انجام ندهید .

kharid cigar2

۳- به نمایش گذاشتن و فخرفروشی در مورد اینکه شما سیگارهای گران مصرف می کنید ! فراموش نکنید که هدف اصلی اسموک سیگار لذت و آرامش است بدون در نظر گرفتن اینکه آن سیگار گران است یا ارزان ، پس بدانید برای کسی اهمیت ندارد که شما چه سیگاری مصرف می کنید .

kharid cigar3

۴- ابراز اینکه شما فقط سیگار های کوبایی مصرف می کنید و این عامل را به عنوان ابزاری به جهت تحقیر دیگران استفاده کنید !
باز هم باید گفت اینکه شما چه سیگاری چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ برند آن مصرف می‌کنید برای کسی مهم نیست ، در دنیای سیگار هدف لذت بردن و آرامش است .

kharid cigar4

۵- هیچگاه دیگران را که سیگارهای ارزان مصرف می‌کنند تحقیر و تمسخر و سرزنش نکنید !
این کار نه از لحاظ ادب و شعور انسانی درست است و نه در دنیای دوستداران سیگار مورد قبول است .
شما می توانید به جهت راهنمایی و دادن اطلاعات آن هم در صورتی که طرف مقابل خواهان آن باشد توضیحاتی در مورد سیگار در حد معلومات خود بدهید ، تصمیم‌گیری در مورد انتخاب سیگار به عهده خود شخص است و به دیگران ربطی ندارد .

kharid cigar5

۶- هرگز و ابدا هنگامی که به فروشگاه و یا اسموک روم ، می روید سیگار از قبل خریداری شده و شخصی خود را جهت اسموک در آنجا با خود نبرید ، رسم بر این است که اگر قصد اسموک در فروشگاه و یا اسموک رومی را دارید حتماً از سیگارهای موجود در آنجا انتخاب ، خرید و مصرف کنید .

kharid cigar6

kharid-cigar1

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.