سیگاربرگ Plasenica Reserva | نیکاراگوئه

در این مقاله می خوانید :

مقدمه سیگاربرگ Plasenica Reserva 1989 Robusto

صنعت ساخت و تولید سیگار در نیکاراگوئه را می‌توان مدیون انقلاب کوبا و روی کارآمدن فیدل کاسترو و اعمال محدودیت ها و قوانین جدید توسط وی در کوبا و در نتیجه مهاجرت و یا بهتر بگوییم فرار بسیاری از سرمایه داران و فعالان اقتصادی آن زمان کوبا از جمله تولید کنندگان سیگار به کشورهای اطراف همچون نیکاراگوئه دانست .

بعد از مهاجرت و دوباره سازی این خانوارهای کوبایی و شروع مجدد فعالیت در صنعت تولید سیگار با استفاده از بذر های توتون کوبایی که با خود به همراه آورده بودند امیدی تازه به جهت ادامه فعالیت آنها در این صنعت دیده می شد اما متاسفانه با شروع جنگ و کشمکش های داخلی اوضاع رو به وخامت نهاد تا اینکه در سال ۱۹۸۰ و برقراری آرامش ، این فعالان صنعت سیگار مجدداً به فعالیت خود در این حوزه ادامه داده و به لطف خاک حاصلخیز و مناسب به جهت کاشت و پرورش توتون ، موفق به احیای تجارت خانوادگی و سنتی خود یعنی تولید سیگار این بار در نیکاراگوئه اما با کیفیتی همچون سیگارهای کوبایی شدند .

سه منطقه معروف و شناخته شده در زمینه کاشت و پرورش توتون در نیکاراگوئه عبارتند از Esteli Valley که مشخصه بارز توتونهای این منطقه گیرایی ، قدرت و طعم ادویه ی آنها است .

منطقه دیگر تحت نام Jalapa Valley شناخته می‌شود و توتون های آن شیرین ، ملایم‌تر اما با پروفایل طعمی بیشتر و پیچیده تری هستند .

سومین ناحیه Condega Valley می باشد که محصولات به دست آمده از این منطقه چیزی مابین توتونهای پرورش یافته در دو ناحیه قبلی می باشند .

سایت بررسی سیگار برگ های ایران و جهان

یکی از معروف ترین تولیدکنندگان سیگار در نیکاراگوئه که از خانواده‌های مهاجر کوبایی نیز هستند ، خانواده Nestor Plasenica میباشند که در سال ۱۹۶۲ از کوبا به نیکاراگوئه مهاجرت کرده و توانسته اند تا به امروز دوام آورد و تبدیل به یکی از بهترین ها در زمینه تولید سیگار در سطح جهانی شوند .

این سیگار تهیه شده از بهترین برگهای توتون موجود می باشد که به طور استادان های کهنه و تخمیر و عمل آوری شده اند .

در داخل این جواهر ناب از برگهای توتون کهنه شده به مدت پنج سال از نوع نیکاراگوئه ای و هندوراسی استفاده شده است که دور آنها را توتون نیکاراگوئه ای به عنوان لایه میانی احاطه کرده است و کل این مجموعه توسط لایه بیرونی روغنی و با کیفیت از از نوع توتون نیکاراگوئه ای Corojo از منطقه Jalapa Valley در بر گرفته است .

سیگاری ملایم و با کیفیت با پروفایل طعمی شامل : نت های قوی چوب سدار ، چرم ، آجیل بوداده شده و طعم های خاکی و زمینی که لذت اسموکی فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

مشخصات سیگار برگ Plasenica Reserva

ساخت : نیکاراگوئه
فرمت : Robusto
رینگ گیج : ۵۲
طول : ۴.۷۵ اینچ

فروشگاه سیگاربرگ نیکاراگوئه

جهت خرید سیگار برگ نیکاراگوئه به لینک بالا مراجعه فرمایید.

سیگاربرگ Plasenica Reserva 1989 Robusto | نیکاراگوئه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.