خرید و فروش پیپ دست دوم

در این مقاله می خوانید :

خرید و فروش پیپ دست دوم

اصطلاحی که در میان پیپ کش ها رایج است و شاید شما نیز شنیده باشید اصطلاحی است تحت عنوان پیپ های دست دوم ( Estate Pipes ).
شاید این سوال برای شما پیش بیاد که منظور از پیپ های دست دوم دقیقا چیست !؟

لغت Estate به معنی ارث به جا مانده از فرد متوفی و یا همان ارثیه و ماترک، است.
اما در رابطه با پیپ حتما لازم نیست که مالک پیپ این دنیای فانی را ترک کرده باشد !!!
به زبان ساده پیپ های دست دوم به پیپ هایی اطلاق می شود که قبلا در مالکیت فردی قرار داشته اند که اکثرا بصورت اسموک شده هستند و البته گاهی بصورت اسموک نشده (Unsmoked) نیز یافت می شوند که اینگونه میتوانند متعلق به کلکسیون شخصی افراد باشند و یا بنا بر دلایل گوناگون در کشو و یا کمد پیپ ها مانده و مصرف نشده باقی مانده اند.
دسته ای دیگر تحت نام :  New Old Stock (NOS) pipes شناخته میشوند.
این گروه پیپ هایی هستند که یا از انبار کارخانه های سازنده و یا فروشگاه های پیپ که بنا بر دلایلی تعطیل شده اند به دست می آیند و یا از ته انبار فروشگاه ها یافت می شوند که بنا به دلایلی سال ها در آنجا مانده و خاک خورده و از یاد رفته و به فروش نرسیده اند.
این پیپ ها هنگامی که مجدد به بازار فروش برمیگردند تحت عنوان پیپ های دست دوم و یا همان  Estate Pipes بفروش میرسند.
توجه داشته باشید که خیلی از اوقات خرید یک پیپ دست دوم، هم میتواند منفعت مالی برای شما داشته باشد و هم گاهی ارزش پیپی که بدست می آورید از پولی که بابت آن پرداخت کرده اید خیلی بیشتر است.
اگر چه پیپ های دست دوم قبل از فروش تمیز می شوند ولی خب خیلی از افراد از مصرف پیپی که قبلا توسط فرد دیگری استفاده شده است ترس و وحشت و ابا دارند.
در هر صورت به این نکته توجه داشته باشین که عادات صاحب قبلی پیپ حداقل تاثیر بر روی طعم توتون و کیفیت اسموک شما خواهد داشت.
امكان سپردن پيپ های ارزشمند خود (استفاده شده و دست دوم يا حتي در حد نو ) جهت فروش در كانال انجمن پيپ
بدين طريق شما می توانيد پيپ های خود را تبديل به احسنت كنيد و پيپ هايی كه دل بهشون نبستيد برای فروش به ما بسپاريد و در مقابل مبلغی كه فروش رفت اعتبار جهت خريد پيپ جديد از مجموعه ما دريافت خواهيد كرد.
لازم به ذكر است فقط پيپ های اصل پذيرفته می شود و سلامت پيپ و ظاهر آن قبل از درج عكس در كانال بررسی می شود.
خريد و فروش معتبر پيپ و قيمت گذاري و كارشناسی در ايران
به این نکته توجه داشته باشید که پیپ های دست دوم به دلیل گذرزمان، بیشتر به توجه و مراقبت نیاز دارند.
اکنون می توانید گشت و گذار در دنیای پیپ های دست دوم و شکار گزینه های خاص را بعنوان یک سرگرمی مهیج و گاه سودآور ، در عالم پیپ ، دنبال کنید.

کانال خرید و  فروش پیپ های مستعمل و دست دوم = [email protected]خرید پیپپيپ به عنوان يك وسيله تدخين و آداب متفاوت پيپ كش ها و بعضا بدور از آموزش توسط استفاده كنندگان آسيب هايی مي بيند كه اين آسيب ها عمدتا از داغ كشيدن و تدخين با دمای بالا و استفاده از توتون های معطر است كه همه و همه به پيپ ها آسيب های جدي وارد می كند
لذا پيپ خريداری شده مشمول گارانتی نيست چرا كه نياز به آموزش و مراقبت و توجه خاصی دارد كه شما را به مطالعه مطالب همين وب سايت و ويديو های ماسترو رحيمی و ديگر عزيزان تيم مديريت انجمن پيپ در كانال تلگرام و آپارات دعوت می نمائيم.

eatate-pipes

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.