توتون پیپ اسپرینگ واتر|توتون پیپ آلمانی

در این مقاله می خوانید :

توتون پیپ اسپرینگ واتر قدیمی

توتون پیپ آلمانی  | توتون پیپ معطر 40 گرمی

می توان به جرات گفت توتون پیپ اسپرینگ واتر یکی از معدود محصولاتی است که انتظار طیف وسیعی از دوستداران توتون‌ پیپ اعم از علاقمندان به توتون های آروماتیک و حتی طرفداران توتون های غیر آروماتیک را براورده میکند .

پیشنهاد می شود یک بار هم که شده این توتون را مصرف کنید و از تجربه لذت بخش آن خود را بهره‌مند کنید .

توتون پیپ اسپرینگ واتر تشکیل شده از ویرجینیای طلایی که در زیر نور خورشید و به طور طبیعی عمل آوری شده به همراه بلک‌ کوندیش با رنگی قهوه ای و براق و جذاب که ترکیبی با طعم و عطری جذاب و دلنشین را ارائه کرده است .

دارای پروفایل طعمی شامل طعم های میوه ای ، بادام ، مرکباتی به همراه اندکی حضور نتهای وانیلی که به صورت ترکیبی از فلیک شکسته و ردی رابد برش خورده و ارائه شده است .

درباره ظاهر توتون پیپ اسپرینگ واتر می توان گفت که همه نوع رنگ قهوه‌ای در آن به چشم می‌خورد اما نکته جالب ، برش توتون می باشد که ترکیبی است از فلیک شکسته ، روبانی و برشهایی بزرگتر از روبانی ، به شکلی که انگار لایه های سیگار برگ را از هم گشوده و قیچی زده باشند !

می توان گفت ظاهری کاملا متنوع و وحشی دارد !

بوی وانیل و شکلات وجود دارد اما بوی گس و اندکی تند که کمی با بوی Ilsted Own-Classic Taste شباهت دارد قسمت غالب ماجرا است و شما را به یاد بوی چوب و برگهای خیس خورده جنگل می‌اندازد .

طعم کمی تند و کمی چوبی در ابتدا حس می کنید .بین طعم توتون در حال سوختن و بوی توتون پیش از روشن کردن ، آشکارا نسبتی وجود دارد .طعم گس اندک و ملایم و بسیاری مواقع با چاشنی تلخی مختصر .

هر چه آرامتر بکشید این تلخی کمتر می شود .بوی محیطی بوی شیرین و دلچسبی است .به طور واضح با توتون آروماتیک کامل مواجه نیستید .

شباهتی هم از این جهت به سری کاپتان بلک یا حتی سری اوریجینال مک بارن احساس نمی کنید ، در عوض ، توتونی دارید با عطر ملایم ، طبیعی و خاطره انگیز .

به نیمه که نزدیک میشوید گرمای سوختن توتون بهتر کنترل میشود و آن طعم گس ، ملایمتر و فراگیرتر میشود .

بویی که حین کشیدن بینی را پر میکند آرامش بخش و مردانه است ، مخصوصا اواخر کار .

گیرایی خوبی دارد به نسبت ، خصوصا از نیمه راه به بعد .

در کل ، خشک و یکدست میسوزد و اثری از شیره حاصل از سوختن دیده نمی شود .

سایت خرید توتون پیپ

مقالات بررسی توتون پیپ

توتون پیپ اسپرینگ واتر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.