معرفی سیگار Trinindad Fundadores

در این مقاله می خوانید :

معرفی سیگار Trinindad Fundadores

شاید بتوان گفت در خانواده سلطنتی سیگار های کوبایی یکی از برگزیدگان و اعضای برجسته این طبقه کسی نیست جز همین سیگار ، سیگاری که علاوه بر عقبه سلطنتی خود دارای تاریخچه منحصر به فردی نیز می باشد .
تا قبل از از انقلاب کوبا این سیگار مختص سیاست مداران و رجال والامقام بود و استفاده آن برای افراد عام جامعه ممنوع و خارج از دسترس بود ، بعد از انقلاب کوبا فیدل کاسترو دستور داد که مصرف این سیگار برای عموم جامعه آزاد شود ، البته آزاد شدن مصرف آن یک طرف قضیه بود چرا که از عهده خرید و تهیه این سیگار بر آمدن هم برای خود چالشی بزرگ بود .
این سیگار در دو ورژن تولید شده است .
نمونه اول در سال ۱۹۹۸ برای اولین بار به بازار مصرف عمومی ارائه شد تا سال ۲۰۱۴ که نمونه جدید با ظاهری متفاوت رونمایی شد .
نمونه مورد بحث ما در اینجا ورژن تولید قدیم و شاید بتوان گفت یکی از قدیمی ترین نمونه‌های موجود در بازار مصرف است سیگاری که درست ۱ سال بعد از عرضه عمومی آن تولید شده است ، یعنی متعلق به سال ۱۹۹۹ میلادی می باشد .
برای احترام و بزرگداشت این سیگار بیان همین تاریخ کافی است و شاید دیگر نیازی به ادامه بحث و توضیح بیشتر در مورد آن نباشد اما بر حسب وظیفه و جهت آشنایی شما با دوستان مختصری درباره خواص و ویژگی های این سیگار برای شما صحبت خواهیم کرد .
توصیه می کنیم قبل از شروع اسموک دهان خود را با جرعه ای نوشیدنی خنک و گوارا شستشو داده تا درک بهتری از طعم و مزه سیگار داشته باشید .
سیگاری با ظاهری زیبا بلند و کشیده که تا قبل از عرضه عمومی آن با رینگ گیج ۳۹ تولید میشد و بعد از آن با رینگ گیج ۴۰ روانه بازار شد .
دارای پروفایل طعمی عسلی ، اسپرسو ، وانیل و ادویه ای می باشد .
در یک سوم ابتدایی سیگار با طعمی چوبی رو به رو خواهید شد و شاید مزه عسلی که این سیگار به آن شهرت یافته است را نتوانید درک کنید ، اما در یک سوم میانی اسموک آرام آرام طعم شیرین و عسلی و وانیلی این سیگار را می توانید حس کنید و اگر پرزهای چشایی و بویایی قوی داشته باشید شاید خاطره‌ای از کیک ها و بیسکویت های کره ای را به ذهن شما بیاورد ، در ادامه مسیر شاید با طعم روغن زیتون بر روی زبان و پرزهای چشایی خود روبه رو شوید که می تواند مزه و اثری قوی نیز باشد ، یکی از ویژگی ها و خواص ذاتی سیگار برگهای اصیل کوبایی که اگر بتوانید اسموک درست و با کیفیتی داشته باشید با آن مواجه خواهید شد ، بد نیست در این مرحله استراحتی به خود داده و چند دقیقه اسموک را متوقف کنید و به بررسی ذهنی طعم و مزه های دریافتی از سیگار پرداخته و رویا پردازی کنید .
در یک سوم انتهایی سیگار طعم و مزه شیرین با رگه‌هایی از آجیل بو داده به سراغ شما می آیند .
یکی از شاهکارهای دنیای سیگار برگهای کوبایی است و در این مورد خاص یکی از قدیمی ترین های موجود .
پس شاید غلو نباشد که بگوییم می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه های هدایای لاکژری موجود جهت هدیه دادن به کسانی که دوستشان داریم و آنها نیز از دوستداران سیگارهای کوبایی هستند ، باشد .
هدیه ای لوکس و ارزشمند برای آقایان و خانم های علاقه مند که مطمئناً با گرفتن این هدیه خاص ، در پوست خود نخواهند گنجید و تا مدت ها تجربه و خاطره گرفتن این هدیه و لذت اسموک آن در ذهن و جسم شان باقی خواهد ماند .
ساخت کوبا
فرمت : Laguita Especial
وزن : ۱۳.۹۱ گرم
طول : ۱۹۲ میلی متر
رینگ گیج : ۳۹ و ۴۰
امتیاز : ۸.۵ از ۱۰

معرفی سیگار Trinindad Fundadores

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.